Diskusní téma: Různé

Re: Re: Re: Re: Re: zpřehlednění diskuze zde

Nicka | 29.01.2015 | 03.02.2015

Buď jde o problém a řešení problému, nebo jde o osobu, která se dovolila k problému vyjádřit. O co jde Vám? Možná by bylo dobré, kdyby se diskutující předem představili a uvedli číslo občanského průkazu a tak prokázali totožnost. Pak by zřejmě názor byl relevantní. Nejlepší by bylo, komunikovat problémy přímo na úřadě. Člověk by mohl vnímat mimiku, navázat, oční kontakt, hlasitost řeči a všechny verbální projevy.
Ač také nicka, pročítaje příspěvky Nicky Ludvika, mám pocit, že o práci OP docela ví. Ať tak či tak, jde o mlácení prázdné slámy.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zpřehlednění diskuze zde

Pacovská R. | 29.01.2015 | 03.02.2015

A to je právě ono. Pan Ludvík ví o všem co se v Klecanech děje, co se kde udělalo špatně popřípadě mělo udělat a neudělalo vůbec a jak to všechno dělat dobře. Proto si myslím, že by měl vystoupit z anonymity a začít své podněty a připomínky řešit veřejně. Jsem přesvědčená, že by z něho byl ten nejlepší OBECNÍ POLICAJT a bylo by to pravděpodobně pro město i velice výhodné, vzhledem k tomu, že je důchodce a tak by jistě za své služby nevyžadoval žádné horentní sumy.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zpřehlednění diskuze zde

Ludvik | 02.02.2015 | 03.02.2015

Vážená paní Pacovská, platíme strážníky OP Zdiby, nechť dělají svojí práci. Mají u nás zmocnění, mají zákony a mají oprávnění a osvědčení z Ministerstva vnitra. Od našeho města dostávají měsíčně
asi 40 000 Kč. Jeden ukazatel činnosti Obecních policií jsou náklady na odhalení a projednání jednoho přestupku. Víte kolik stojí město odhalení jednoho přestupku???????????,Já to nevím, neboť zprávy od strážníka nebyly konkrétní, seznamoval nás z působením v celé územní působnosti(všech nasmlouvaných obcích) nebo s řešení přestupků na oznámení. Možná bychom se divili, na kolik nás příjde odhalení a projednání jednoho přestupku a nakolik je tedy hlídková činnost efektivní. Co se nad tím zamyslet?
Obecní policajt, v našem případě strážník městské policie,
by byl zařazen podle tabulek, a měl by příplatky za noční, svátky, neděle a soboty. Měli jsme strážníka okrskáře pana Kopeckého a ten byl důchodového věku a byl určitě zařazen správně.
Co se mé osoby týká, mě stačí, když zde podnět napíši a není li
vyslyšen, nechť jde vše ve starých kolejích. Nemám patent na rozum, nevím co je dobře nebo špatně pro město, ale dá se o tom diskutovat, pokut to není vnímáno jako neutuchající proud kritiky. Pojďme se bavit o tom ,kolik nás stojí odhalení jednoho přestupku.

Záznamy: 11 - 13 ze 13
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek