Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zpřehlednění diskuze zde

Ludvik | 02.02.2015 | 03.02.2015

Vážená paní Pacovská, platíme strážníky OP Zdiby, nechť dělají svojí práci. Mají u nás zmocnění, mají zákony a mají oprávnění a osvědčení z Ministerstva vnitra. Od našeho města dostávají měsíčně
asi 40 000 Kč. Jeden ukazatel činnosti Obecních policií jsou náklady na odhalení a projednání jednoho přestupku. Víte kolik stojí město odhalení jednoho přestupku???????????,Já to nevím, neboť zprávy od strážníka nebyly konkrétní, seznamoval nás z působením v celé územní působnosti(všech nasmlouvaných obcích) nebo s řešení přestupků na oznámení. Možná bychom se divili, na kolik nás příjde odhalení a projednání jednoho přestupku a nakolik je tedy hlídková činnost efektivní. Co se nad tím zamyslet?
Obecní policajt, v našem případě strážník městské policie,
by byl zařazen podle tabulek, a měl by příplatky za noční, svátky, neděle a soboty. Měli jsme strážníka okrskáře pana Kopeckého a ten byl důchodového věku a byl určitě zařazen správně.
Co se mé osoby týká, mě stačí, když zde podnět napíši a není li
vyslyšen, nechť jde vše ve starých kolejích. Nemám patent na rozum, nevím co je dobře nebo špatně pro město, ale dá se o tom diskutovat, pokut to není vnímáno jako neutuchající proud kritiky. Pojďme se bavit o tom ,kolik nás stojí odhalení jednoho přestupku.

Přidat nový příspěvek